Berkgroup.com'u ziyaret etmeniz bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Burada yer alan kullanım şartları, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Sitede yer alan bütün yazınsal ve görsel malzemeler (fotoğraf, video, çizim, grafik, illüstrasyon, görüntü dosyası, ses dosyası vb.) Berk Group'a aittir ve her hakkı saklıdır.

Bu yazınsal ve görsel malzemeler, aksi belirtilmedikçe, her ne amaçla olsun, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bu portalde yer alan herhangi bir içeriğe, Berk Group'un yazılı izni olmadan internet ve bunun dışındaki herhangi bir mecrada yayınlamak ve link -vermek kesinlikle yasaktır.

Sitenin kullanımı sırasında, siteden bilgisayarınıza indirilen herhangi bir dosyanın çalıştırılması sırasında meydana gelebilecek zararlardan Berk Group sorumlu değildir.

Berkgroup.com’da yer alan form, anket, yarışma, iletişim ve sıkça sorulanlar formlarına kullanıcının girdiği bilgiler 3. kişilerle paylaşılmaz.

Berkgroup.com’da yer alan form, anket, yarışma, iletişim formlarında kullanıcının girdiği bilgileri Berk Group'un satış ve pazarlama çalışmalarında kullanabilir.

Berkgroup.com yukarıda belirtilen koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını süresiz ve sebepsiz olarak saklı tutmaktadır.

Yukarıda yazan maddelerin ihlali karşısında, Berk Group gerekli hukuksal süreci başlatarak gerekli resmi işlemleri yapma hakkına sahiptir.